Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-341 (5751395)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Робота структурних підрозділів адміністрації
Відповідальний:ЖЕД - 106 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Кравчук Лідія Дмитрівна
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Заявник обурений фактом бездіяльності КП Керуюча компанія по утриманню житлового фонду Голосіївського району міста Києва та замість вирішення питання звернення заявника Н-9569 нахабно знімається з розгляду . Заявник обурений тотальноюбездіяльністю КП Керуюча компанія що призводять до постійного аварійного або перед аварійного стану мереж, асфальтового покриття на прибудинкових теріторіях, руйнацію покрівель на житлових будинках, відсутність робіт по косметичному ремонту сходових клітин, пагане утримання огорож зелених зон на прибудинклових теріторіях, поганий догляд відповідними службами УЗН району за станом зелених насаджень, численна кількість дерев заросла паразитами в вигляді омели, фруктові дерева на прибудинкових теріторіях зворіють або підсихають і нема кому за ними доглядати, дерева які свого часу висаджувались мешканцями будинків які або померли або знаходяться в похилому віці і не можуть доглядати за деревами перебувають в недоглянутому стані і всім байдуже і у КП УЗН хватає розуму тільки на те щоб порізати гілки або взагалі зрізати дерево, яке може ще не один рік радувати мешканців району якщо вчасно зафарбувати місця зрузу гілок чи обробити полускану кору горіха, або вчасно обробити чи зафарбувати місця розриву в корі тощо. Заявник обурений байдужістю працівників КП Керуюча компанія по утриманню житлового фонду до стану будинків прибудинкової теріторію та зелених насаджень і така сама байдужість має місце з боку заступника голови Голосіїської РДА пані Сидоренко яка ніяк не реагує на скарги заявника про недоцільне використання коштів на нові дитячі майданчики в той час коли маємо численну кількість ям та вибоїн в асфальті та аварійний стан дахів житлових будинків на які нема грошей, а на заміну дитячих майданчиків завжди знаходяться. Заявник вимагає від влади міста Києва, влади Голосіївського району сумлінно виконувати свої обов’язки вчасно реагувати на звернення заявника замість того щоб розповідати йому про численні неплатежі та начеб то невистачання коштів на ремонти дахів та асфальтового покриття , По факту вивчення цієї скарги заявник вимагає вжити заходів по заміні труби каналізації в першому під’їзді будинку 126 корпус 3 по проспекту Голосіїівський, вимагає терміново виділити кошти на ремонт асфальтовогоьпокриття на прибудинковій теріторії будинків за адресами проспект Голосіїський, 122 корпус 1, 122 корпус 2, 126 корпус 1, 128, та по вулиці Васильківська, 49 корпус 3 та Васильківська між будинками 53 корпус 1, корпус,2 корпус 3