Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Я-47 (5751423)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді
Відповідальний:ЖЕД - 103 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Бревус В.В.
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Немає світла на поверсі у загальному коридорі.
Деякий час назад з ЖЕО замінили плафони на світлодіодні, а позавчора його хтось зламав.
Якщо б була просто лампочка, я б могла сама замінити- а в новому плафоні світлодіодна лента чи щось таке.

Не розумію, хто повинен за це відповідати?
Лампу, яку встановили ми самі для освітлення - працівники ЖЕЄ відключили від електрики.
А їх плафон хто буде ремонтувати?
Я точно ні-бо наш зламали і відключили.

Прошу повідомити, хто відповідає за освітлення в загальних коридорах і його ремонт .