Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-344 (5751433)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 402 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Берегова Ірина Миколаївна
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Цікаво хто нарешті прибере сміття біля сміттєвих контейнерів по вул.Бажова, 4. Майданчик розташований прямо на тротуарі біля проїжджої частини вул.Бажова. Сміття вивоязть, а біля баків нахто не прибирає. Вітер просто розмітає його. Там є якась контора, яка обслуговує цей будинок? Чи то своє ”ДНР”? Фото додаю.