Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-345 (5751438)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Хожу на роботу по вул.Червоноткацькій. Напроти будинку 42а через дорогу є цегляний паркан. Десь півроку біля нього лежить сміття і його ніхто ніколи не прибирає.. Мабуть забули чи що? Чи там ніхто ніколи не з”являється з представників влади? .А біля будинку 63 по цій же Червоноткацькій теж давно лежать купи сміття і його ніхто не прибирає. Останні півроку точно. Надаю одне фото. Інше просто не хотів фотографувати. Кому треба- той сам побачить.