Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-346 (5751443)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 106 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Кравчук Лідія Дмитрівна
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Цілодобове масове паркування автівок на газоні та тротуарі вздовж будинку за адресою: вулиця Васильківська будинок 53 корпус 1.
Згідно з підпунктом ”в” пункта 15.10 Правил дорожньго руху: Стоянка забороняється на тротуарах, за винятком легкових автомобілів та мотоциклів, які можуть бути поставлені на краю тротуарів, де для руху пішоходів залишається щонайменше 2 м. Згідно з підпунктом ”є” пункта 15.10 Правил дорожньго руху: Стоянка забороняється на газонах.
На світлинах автівки, припарковані на газоні та тротуарі ввечері 14.01.2020, з ознаками адміністративного правопорушення.