Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-347 (5751445)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Відсутність опори освітлення (не передбачено проектом забудови)
Відповідальний:УЖКГ [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рогатюк Юрій Петрович
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Прохання встановити 4 нових опори з світлодіодними світильниками вздовж міжквартального проїзду (прибудинкової території) за адресою: проспект Лісовий 8 – 10.
Ще з часів забудівлі наших будинків проектами не було передбачено освітлення прибудинкової території, що ускладнює життя і наражає на небезпеку мешканців прилеглих будинків в темну пору доби.
За зазначеними адресами неможливо переміщатись без додаткового освітлення, особливо це проблемно для людей з обмеженими можливостями, зі слабким зором чи похилого віку. Також темрява сприяє скоєнню правопорушень, кілька випадків було зафіксовано за останні роки.