Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-151 (5751449)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Будівництво/дооблаштування дитячого майданчику
Відповідальний:ЖЕД - 4 [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Охотський І.Ю.
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Добрый день! Улица Гната Юры дом.12 напротив 2го парадного лежит разбитая бетонная песочница! После демонтажа старой детской площадки. Опасно для детей! Большая просьба убрать ее!