Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-346 (5751451)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Я, Носенко Олександр Федорович, прож.02100 м.Київ бул.Верховної Ради, 16
кв.15, т.0991581839, пишу скаргу на на сміття на узбіччі другорядної проїжджої частини вулиці. Суть скарги: кожен
день я хожу на роботу по вул.Попудренка по дорозі ( тильна сторона
супермаркета Новус по Броварському проспекту, 17) до злиття цієї вулиці
власне з Броварським проспектом напроти будівельного гіпермаркету Леруа Мерлен ( Броварський проспект, 3в). Це територія Деснянського району м.Києва.Так, от починаючи з перехрестя вул.Попудренка-вул.Мурманська по правій стороні узбіччя дороги цього літа бачу кожен день гори сміття. Сміття лежить буквально в пару метрах від проїжджої частини. Кілька місяців тому після моєї скарги було зроблено прибирання. Після того більш ніхто там не з”являвся. Цікаво є влада чи ні в Деснянському районі м.Києва? Чи на засміченій територіїї своє ”ДНР”? Надаю фото.