Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-146 (5751480)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Питання нарахування плати за споживання ХВП (розрахунки за споживання ХВП
Відповідальний:Розрахунковий департамент [Люлін В. О.], виконавець: Венжик Анатолій Станіславович
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

У Розпорядженні КМДА №1716 ”Про встановлення внесків за обслуговування вузлів комерційного обліку комунальної послуги з централізованого водопостачання” в п.2 сказано:
2. Прийняти до відома, що внески за обслуговування, .......... встановлені п.1 цього Розпорядження, визначено з розрахунку на один рік зі структурою, згідно з додатком.

Проте у самому додатку у відповідній графі уже вказано: ”Внески за обслуговування вузла комерційного обліку, гривень на квартал”.
У платіжці за 01.01.2020р. вказано суму за 4-й квартал. Є невідповідність Розпорядження та додатка до нього. Потрібно виправити додаток, оскільки основним документом є Розпорядження.
Окрім того, не зрозумілий розподіл цього платежу між співвласниками будинку.
- він сплачується в однаковому розмірі кожним співвласником у фіксованій сумі незалежно від площі квартири?
- ця сума розрахована пропорційно площі квартири, якою володіє співвласник?
У першому випадку це протирічить Закону України ”Про особливості здійснення прав власності у багатоквартирному будинку”, де у ч.2 ст.7 сказано:”Кожний співвласник несе зобов’язання щодо належного утримання, експлуатації, реконструкції, реставрації, поточного і капітального ремонтів, технічного переоснащення спільного майна багатоквартирного будинку ПРОПОРЦІЙНО ДО ЙОГО ЧАСТКИ СПІВВЛАСНИКА.”
У другому випадку тариф мав би даватися з розрахунку за метр квадратний площі квартири.
Прошу дати роз’яснення.
З повагою... Віталій Ліщук.