Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-135 (5751504)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:27 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Чертовски грязно и не убрано в окрестностях жд станции "Зенит". Фото прилагаю. Просьба предоставить официальный ответ, по какой причине не убирается мусор и почему все так запущенно??? Гандьба меру!!!!