Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-355 (5751586)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:ЖЕД - 402 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Берегова Ірина Миколаївна
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Між будинками 1-А та 3 по бул. Верховної Ради, біля майданчика для із контейнером для сміття тривалий час перебуває купа сміття - зібраного комунальними службами опалого листя.

Купа рішуче перетворюється на привабливе місце для незаконного викидання великогабаритного сміття, будівельного сміття тощо.

Прошу ліквідувати стихійне звалище.

З повагою,
Свириденко Д.Б.