Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-198 (5751656)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Шляхово-експлуатаційне управління [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Я вже залишала звернення з цього питання. Його номер Г-18860. Суть в тому, що протягом тривалого часу вирізане асфальтне покриття перед світлофором на перетині з вулицею Лугова. Через те, що на місці вирізаного асфальту вже виникли величезні ями, переїхати цю перешкоду досить складно (хіба що на позашляховику, проте не всі мешканці Мінського масиву їздять саме на таких авто). Ніяких робіт на цій ділянці комунальниками вже не проводиться, проте і асфальтне покриття вони чомусь не поспішають відновлювати (проблемну ділянку просто підсипали якимись відходами, проте через великий потік транспорту ями знову на величезні). В результаті в години пік пробки на виїзді на Лугову стають все більш тривалими, а сотні автомобілістів просто вбивають там ходову частину свох ТЗ.
Прийміть, будь ласка, міри і посприяйте відновленню асфальтового покриття.
Дякую!
P.S. У відповідь на моє минуле звернення Г-18860 мені написали, що ремонт асфальтобетонного покриття за вищезазначеною адресою буде проведений до кінця листопада 2019. Сьогодні ж 16 січня 2020 року.