Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-830 (5751685)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На перехресті бульвар Верховної Ради і проспект Миру з вулицею Тампере відсутня дорожня розмітка, це щодня створює аварійні ситуації під час руху з боку метро Дарниця в бік Ленінградської площі. Прошу якомога швидше нанести хоча б тимчасову розмітку для збільшення безпеки руху в даному місці.