Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-95 (5751746)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Ремонт або демонтаж огородження зеленої зони
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня! біля будинку, за адресою провулок Ясинувантський, 10., ГАЗОН, який влітку засіювався зеленою травою, перетворився на автомобільну парковку, а прилеглі дороги та тротуари забруднюються грунтом. Фото стану газону та тротуару додаю. Прошу вжити всіх заходів, щодо обмеження паркування на газоні.