Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-315 (5751824)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:ВОП ”Нивки” [Гаряга Олег Олександрович]
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня, я мешканець будинку по вулиці Невська 35.
У нас на території будинку довгий час функціював смітник по роздільному збору відходів, але останні кілька місяців машина перестала приїжджати та забирати з нього сміття, і хтось його перевернув, що б більше туди не викидати сміття.
Дуже прошу вас відновити роботу сміттєвого баку і забезпечити своєчасне обслуговування його. Всі мешканці будинку хочуть сортувати сміття та намагатися менше шкодити нашій планеті, будь ласка допоможіть нам.
І прошу прибрати сміыттєвий бак який вже по якимось причинам не функціонує та на його місці встановлено новий.
З повагою,
Нікіта Бєлокопитов