Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-316 (5751831)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Паркування авто у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: в.о. Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день!
Хочу звернутися до вас з проблемою, за адресою Невська 13 розташовано Дитячий садочок, в який кожного дня батьки водят маленьких дітей, основний поток батьків йде по вулиці Невська від Проспекту Перемоги. І кожного дня увесь тротуар запаркований автомобілями.. Водії порушують правила і паркуються так що не залишається не те що 2 метрів для проходу, взагалі фізично незалищається місця пройти!
Я багато разів бачив як мами з візочками в яких маленька дити вели старшого сина в дитячий садок і були вимушені пересуватися по проїжджій частині а не по запаркованому тротуару! (вибачте, але фотографувати було соромно)
Будь ласка, прошу вас, фізично обмежити можливість порушувати правила дорожнього руху та паркуватися на тротуарі.
Для цього потрібно хочаб 5-10 бетоних полусфер, я впевнений що десь на складі якогось КП можно знайти непотрібні полусфери і зробити добре діло і допомогти всім мешканцям та користувачам вулиці Невська.
В додатках прикріплюю багато фотографій де видно знахабнілих водіїв, і бабусю яка вимушена переходити дорогу в недозволеному місці..
Будь ласка, прошу вас, допоможіть.
З повагою,
Нікіта Бєлокопитов.