Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-378 (5751832)
Зареєстровано:16 Січня 2020
Тема звернення:Незручності для проживання мешканців від роботи закладів торгівлі та ресторанног
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Дніпровська РДА) [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Прогонюк Сергій Тарасович
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Втретє(!), за абсолютної бездіяльності відповідальних посадовців, змушений займатися писаниною. На попередні два мої звернення(С-25822 та С-28295) деяким(ою) С. Прогонюк були надані дві відписки, при чому друга - ідентична до останньої коми першій, зроблена одним помахом комп”ютерної миші. При чому на питання, які я навіть не порушував. Навіть стало цікаво : С. Прогонюк - це автовідповідач, чи комп”ютерна програма? Чи все ж посадовець? Якщо друге, то мізки посадовця, як мінімум, не мають поступатися мізкам людини звичайної(якщо я не правий, то виправте мене). Невже настільки важко второпати, про що йдеться у скаргах? Спеціально для С. Прогонюк : я двічі дізнався про форму власності вказаних Вами об”єктів, хоч зовсім про це не питав. Я втретє скаржусь ось на що (будь-ласка, читайте уважно і стільки разів, щоб зрозуміти) : 1. У дворі нема асфальту. 2. З раннього ранку до пізнього вечора вантажівки, пересувні вантажні клітки та кур”єри ”Нової пошти” та поставників ресторанів займають більшу частину нашого двору(за який сплачуємо ми), створюючи своїм рухом, гуркотом та чадними газами небезпеку для дітей(адже це їх територія для дозвілля) та інших мешканців, перекриваючи проїзд пожежним, аварійним та медичним службам та проходи до під”їздів. 3.Перший поверх будинку займають два ресторани, ”Нова пошта”, магазин ”Єва”, аптека і ”Лото”., що створює наднавантаження на інфраструктуру будинку, комунікаціям якого понад 50 років та захаращує прибудинкову територію. Надзвичайні ситуації за таких умов - лише питання часу. Почуйте це!
І, на всяк випадок : приватна форма власності не є ліцензією на право заважати життю інших, не треба про неї повідомляти ще раз.
Чекаю адекватну, грунтовну відповідь. Про її строки не нагадую, ви ж їх знаєте не гірше за мене.