Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2248 (5759726)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення сміттєвих контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Поляков Павло Юрійович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Зупинка громадського транспорту по проспекту Правди, яка знаходиться біля макдональдс (перехрестя проспекту Правди та вул Вишгородська) поділена на дві частини. Одна знаходиться далі - там зупиняються троллейбуси і автобуси і одна біля заїду до макдональдс. Так ця частина що ближче до макдональдс не обладнана жодним сміттєвим контейнером чи будь-чим куди можна викинути сміття. Із за цього там постійно на зупинці брудно. А після вихідних взагалі гори сміття. Будь-ласка встановіть сміттєві баки.