Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2250 (5759733)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Незадовільний вивіз сміття з контейнерів та урн для сміття
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Казмірчук Віктор Ігорович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Дорога від станції метро ”Чернігівська” до дарницького автовокзалу, по який кожен день проходять сотні людей, захаращена смітниками, які не прибираються тижнями! При повній бездіяльності Деснянської РДА. Ганьба!