Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-443 (5759757)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення лічильників на опалення
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня,

Інформую вас, що в порушення положень Закону України ”Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” (далі: Закон) оператор зовнішніх інженерних мереж КП “Київтеплоенерго” не обладнав будинок №37/2 по вул. Московській, діючим лічильником теплової енергії, що підтверджується актом обстеження, складеним на вимогу мешканців дому.

Згідно з пунктом 3 статті 3 Закону “Забороняється приєднання житлових і нежитлових будівель до зовнішніх інженерних мереж без оснащення таких будівель вузлами комерційного обліку відповідних комунальних послуг відповідно до вимог цього Закону.”

Згідно з даними порталу teplo.org.ua наш будинок з 21 жовтня 2015 року обладнаний лічильником теплової енергії за номером 001014. Однак 28.12.2019 під час перевірки стану вузла теплової енергії на вимогу мешканців було виявлено, що “Лічильник теплової енергії демонтовано. Працездатність його не відновлено.” Це підтверджується актом № 2/2-1/12-346 від 28.12.2011.

В незалежності від того чи був лічильник демонтований до набрання чинності Законом (2 серпня 2017 року) чи після нього, оператор зовнішніх інженерних мереж, яким згідно з оголошенням КМДА від 8 жовтня 2018 є КП “Київтеплоенерго”, повинен був встановити діючий лічильник:

1) Згідно з пунктом 2 розділа IV Закону “Оснащення вузлами комерційного обліку будівель, що на день набрання чинності цим Законом були приєднані до зовнішніх інженерних мереж і не були оснащені такими вузлами обліку, або якщо такі вузли обліку на день набрання чинності цим Законом вийшли з ладу, зобов’язаний здійснити оператор зовнішніх інженерних мереж у cтрок: теплової енергії - протягом року з дня набрання чинності цим Законом” тобто до серпня 2018 року, чого оператором КП “Київтеплоенерго” зроблено не було;

2) Згідно з пунктом 3 статті 6 Закону “Забороняється демонтаж вузла обліку, в тому числі комерційного, для обслуговування без його заміни на вузол обліку, укомплектований засобами вимірювальної техніки такого самого або вищого класу точності”, “У разі виходу з ладу вузла обліку він підлягає заміні на справний та прийняттю на абонентський облік протягом п’яти робочих днів з дня виявлення факту виходу з ладу”, чого оператором КП “Київтеплоенерго” зроблено не було.

Департаментом житлово-комунальної інфраструктури міста Києва запит мешканців було проігноровано. Вимагаю негайного усунення порушення Закону і встановлення лічильника тепла у нашій будівлі!

З повагою,
Волов А.К.