Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ж-124 (5759842)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення сигнальних стовпчиків, бар’єрних огороджень,бордюрів
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

На перетині вулиць Петра Калнишевського та Юрія Кондратюка, а також біля Київської міської клінічної лікарні по вулиці П.Калнишевського масово паркуються автомобілі на газонах. А на позначеній ділянці на доданій до звернення мапі автомобілі паркують по обидві сторони від тротуару. Прошу прійняти міри, щоб зберегти нормальний вигляд газонів. Можливо встановити обмежувальні стовпчики та посилити контроль зі сторони поліції за неправильним паркуванням.