Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-357 (5759864)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Робота Служби у справах дітей та сім”ї
Відповідальний:Служба у справах дітей та сім`ї [Хонда Марина Петрівна], виконавець: Танцюра Валерій Анатолійович
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий день, мене звати Алла Заміховська.
Пишу до Вас із такого приводу.
Сьогодні о 9:30 годині до мене зателефонувала вихователька садочку № 598 по вул. Автозаводській 47, який відвідує мій молодший син Артур (5 років). Вона повідомила, що батько одногрупниці мого сина Осовик Олександр застосував фізичне насилля до моєї дитини і також напав на виховательку, коли та намагалася захистити мою дитину.
Коли я приїхала у садок, я викликала поліцію для подальшого розбирання ситуації з батьками. Я написала заяву у поліцію. Під час спілкування з поліцією працівники дитячого садочку № 598 (вул. Автозаводсьва, буд. 47) розповідали, що доньки Олександра Осовика неодноразово розповідають, що батько б’є їх, бо вони заважають йому дивитися телевізор. Також співробітниця садочку розповіла, що бачила сьогодні через вікно, що одну з дівчаток майже не збила машина, бо та шла по проїзжій частині, поки батько дивився у телефон.
Ви можете звернутися за коментарями у дитячий садок до вихователя та інших працівників. У них є, чим поділитися.
Прошу Вас, відреагувати на дану ситуацію, оскільки цей дорослий чоловік підняв руку на чужу дитину, страшно уявити, що він може зробити зі своїми коли ніхто не бачить. Сьогодні це була моя дитина - завтра може бути інша.
До речі, дівчатка Олександра Осовика випустилися з нашого садочку минулого року. але їх не взяли у школу. Тому вони ще раз пішли у старшу групу. Чому?
До працівників садочку № 598 претензій не маю, вони захищали мою дитину та поводилися дуже професійно.
Вважаю, що цей чоловік Осовик Олександр є небезпечним для дітей нашої групи, тому прошу розібратися у даній ситуації. Вважаю, що районо повинно знати про таку ситуацію, щоб мати можливість захистити своїх працівників від булінгу.
Дякую за допомогу.