Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-345 (5759877)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Прибирання приміщень
Відповідальний:Дільниця - 3 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: в.о. начальника Байлик Галина Миколаївна
Дата контролю:17 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На шістнадцятому порверсі у будинку 47-В по вул. Вишгородська напроти ліфтів, невідомими особами було залишене сміття (фото прикріпляю). Чи можливо його звідти прибрати, так як це складає санітарно-гігієнічну загрозу для мешканців поверху, а також порушує норми пожежної безпеки? Дякую.