Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-1260 (5759895)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Організація та проведення продовольчих ярмарків
Відповідальний:Управління торгівлі та побуту [Фіоктістов Вадим Васильович], виконавець: Пікалов Денис Олександрович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.
Протягом останніх кількох років майже щосуботи на вулиці Богдана Гаврилишина (Шевченківський район) проводяться продуктові ярмарки. Щоразу після проведення ярмарку його учасники (продавці) викидають сміття у сміттєві контейнери, розташовані на прибудинковій території біля 1-го та 2-го парадних будинку №6 по вул. Богдана Гаврилишина (схожа ситуація спостерігається і в інших дворах на вказаній вулиці).
Слід зазначити, що сміття, що викидається у контейнери, а також залишається біля них (!!!), є досить габаритним (картонні та пластикові коробки, дерев’яні піддони, великі мішки зі сміттям тощо).
Одного разу, наприкінці проведення чергового ярмарку, я зробила фото наших переповнених контейнерів, показала його представниці адміністрації ярмарку і звернулася з проханням припинити залишати сміття у дворах, адже за вивіз сміття з прибудинкових територій сплачують мешканці будинку. Вона погодилася, що така ситуація є неприпустимою, і обіцяла вжити відповідних заходів. На жаль, до цього часу ситуація залишається незмінною.Також часто після проведення ярмарків вулиця Богдана Гаврилишина залишається неприбраною, що завдає дискомфорту її мешканцям.
Прошу втрутитися у ситуацію, що склалася, і заборонити учасникам ярмарків залишати сміття на прибудинкових територіях і в контейнерах.
Крім цього, враховуючи те, що учасники ярмарків здійснюють відповідну оплату за участь у цих заходах, зобовязати організатора ярмарків - КП ”Київська спадщина” - організувати якісне прибирання вулиці та вивіз сміття, що залишається після таких заходів.
На жаль, звернення до КП ”Київська спадщина”, надіслане мною 26 листопада 2019 року на електронну адресу nasledie@mail.ua, залишилося без відповіді.
Водночас надсилаю фото нашої прибудинкової території (станом на ранок 10.02.2020) після проведення 08.02.2020 чергового ярмарку.
Дякую за розуміння і сподіваюсь на оперативне вирішення порушеного питання.