Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1089 (5759898)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Відсутність опори освітлення (не передбачено проектом забудови)
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [Густєлєв Олександр Олександрович], виконавець: Климов Олександр Сергійович
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
прошу заасфальтувати та встановити вуличне освітлення по вул Межова та Добробутна
на сьогодні ці вулиці - це грутнові дорогі, які розмиваються з кожним дощем.
Сєрих Інна Юріївна