Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2273 (5759901)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:На доопрацюванні виконавцем
 
Текст звернення

Когда заработают фонари на Дарницком шоссе и переходящему в него проспект Григоренка?