Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-445 (5759935)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Безотосний Віктор Михайлович
Дата контролю:17 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня! Прошу повторно розглянути та вжити заходів, щодо раніше порушеного питання штучного сміттєзвалища в квадраті між вулицею Княжий затон, Урлівська, Анни Ахматової та Петра Григоренко, де виникла ситуація, яка вимагає втручання відповідальних служб, оскільки житловий район перетворюється на звалище, а у вітряну погоду все сміття піднімається у повітря та розлітається до прилеглих прибудинкових територій.
Ситуація ускладнюється присутністю людей без визначеного місця проживання, що унеможливлює організацію добровольців для проведення суботників, каналізаційні люки напіввідкриті, кругом них влаштовані смітники, що з кожним днем все більшають.
Продовжується палитися сміття, займається сухостій, дерева і ядючий чад розтягується на всю територію та прилеглі поруч будинки поруч яких не можливо гуляти ні з дітьми, ні з тваринами.
Місцеві безхатьки та бездомні собаки загадили навкруги територію фекаліями та випорожненнями, що спричиняє конфлікти між мешканцями прилеглих територій та власників тварин, принаймні тими, що прибирають за своїми собаками. Це активізовує роботу докхантерів, від чого страждають невинні домашні тварини та спричиняє велику небезпеку для діток, що гуляють та бавляться поруч.
Також наявні на території високі зарослі та чагарники в яких це все безконтрольно розмножується та шириться все ближче до будинків, а також є прихистком для людей в стані алкогольного, чи наркотичного сп’яніння та підозрілих сторонніх осіб. На даній території раніше вже були випадки фізичних розправ, тому наше звернення має не безпідставний характер.
Прошу вжити відповідних заходів, а також зобов’язати контролюючі органи здійснювати перевірки таких місць на наявність повторних порушень.