Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1093 (5759936)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Голосіївська РДА [в.о. Сидоренко Леся Петрівна]
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Жителі м-к району ”Монтажник”, Солом’янського району міста Києва протестують проти наміру Київської міської ради прийняти проект генерального плану м. Києва 2025 Причини 11. Проектом генерального плану м. Києва 2025, передбачена забудова Совських ставків житловим комплексом, який складається з висотних і багатоповерхових будинків і в який планується заселити 7723 людини.Совські ставки є унікальним осередком живої природи в центрі міста це частка зелених легень м. Києва. І при відповідному благоустрої Совськи ставки можуть стати місцем відпочинку Киян. на зразок Центр парку в Нью-Йорку. об’єднавши верхній та нижні каскади. 2. Плануєма забудова Совських ставків висотними і багатоповерховими будинками, приведе до зміни руху грунтових вод які мають витоки в ці ставки, що в свою чергу вплине на загальну гідрологічну ситуацію на площі яку займає мікрорайн Монтажник. Цей Мікрорайон розташовано на пагорбі, який складається з грунтів льосового походження,які при замочувані втрачають свою несучу здатність, що може привести до руйнування житлових будинків розташованих по вулицям Брошко (Кировоградська), Монтажників, Травнева, Лісічанська, Куп’янська Дежньова, та в примикаючим до них провулкам.
Підняття рівня грунтових вод може привести не тільки до підтоплення будинків по вулицям Брожко (Кіровоградська), Куп’янська, Дежньова, Луганська, та провулок Травневий, але і до втрати
стійкість схилу (з боку Совських ставків) пагорба на якому знаходиться мікрорайон Монтажник .
3. По обидва боки від Совських ставків проходять автотранспортні артерії міста Києва , проходить повітряна магістраль літаків які відлітають з аеропорта ”Жуляни”, а бо йдуть до нього на посадку.Такожрозташовано СКП ”Київський крематорій”, який вже на протязі 28 років чадить в бік вул. Монтажників.Ця місцевіть вважається з найбільш забрудненим повітрям. На даний час Совськи ставки більш-менш нейтралізують сукупність шкідливих викидів в повітря в цій місцевості. Також вони є природнім водовідводом стічних вод. Забудувавши їх Потопи неминучі.
Виходячи з вище викладеного вимагаємо від Київської міської ради прийняти наступні рішення:
- про відхилення поданого проекту генерального плану м. Києва 2025;
- що до створення комісії по розробці генерального плану 2025;
-що до недопущення забудови рекреаційної зони Совських ставків , що є порушенням чинного безстрокового Генплану 2020.
- що до створення реєстру водних ресурсів м. Києва і реєстру зелених насаджень