Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ф-167 (5759947)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація шлагбаумів
Відповідальний:Управління житлово-комунального господарства [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Мостова Лариса Павлівна
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Добрий день! За адресою вул. Маршала Конєва 10/1 вже протягом декількох місяців група людей, які являються співмешканцями багатоквартирного будинку, на чолі з Катеринчук Поліною та Катеринчук Андрієм чинять самоправ‘я. Спочатку ними було перегороджено туями виходи з єдиних виходів з під‘їзду, що неодноразово призводило до сварок, та встановлення полк сфер, які спричинюють дискомфорт як для машин, так і для пішоходів. Але зараз ними встановлено шлагбаум та камери відеоспостереження на будинку (не з власної квартири!), до яких є доступ тільки у Катеринчук Поліни, і, можливо, кому вона ще захотіла дати доступ до цих камер. Шлагбаум періодично не відкривається, а щоб мені ним зкористатися, я повинна Катеринчук Поліні, або її Адміністратору дати всі данні, хто до мене приїхав, на якій машині я заїзжаю та чому. Чи не є порушенням моїх прав свободи ведення відеоспостереження за мною та членами моєї родини фізичною особою, а також, чому, щоб заїхати до дому я маю давати всю інформацію про себе або членів своєї родині людині, яка є такою ж співвласницею прибудинкової території, як і я? До того ж Катеринчук Поліна неодноразово висловлювала в грубій формі свою не приязнь до мене, ображаючи навіть моїх родичів, виписуючи психіатричні діагнози, і видаляючи з усіх чатів груп будинку. Така поведінка цієї людини до всіх, хто не згоден з її думкою. Насткюупним кроком Катеринчук Поліни і її чоловіка є пропозиція введення оплати за паркування машин власниками біля будинку. Мої питання:
1. Чи правомірне ведення відеоспостереження фізичною особою на территорії загального користування?
2. Чи правомірне встановлення шлагбауму теж фізичною особою?
3. Чи правомірне вимагання з мене моїх данних і звіту хто коли і чому до мене приїзджає, в іншому випадку не відчинення встановленого шлагбауму?
4. Чи правомірне перекриття дороги біля єдиного під‘їзду деревами в горщиках?
В поліцію, ЖЕК та Лікохолдінг я неодноразово вже зверталась з приводу дерев у горщиках на дорозі. Досі чіткої відповіді я не отримала. Жек радить звернутись до поліції, поліція до ЖЕку і так далі. Замкнуте коло.