Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Є-83 (5759959)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КО ”Київзеленбуд” [в.о. Бєлоусова Наталія Миколаївна]
Дата контролю:3 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня. У сквері навпроти будинку 35 під час встановлення нових ліхтарів вирізали смугу асфальту з автомобільної дороги. Прохання відновити дорожнє покриття.