Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-432 (5759996)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Виток холодної води на поверхню
Відповідальний:Департамент експлуатації водопровідного господарства [Дараган В.М.], виконавець: Завітайло Ігор Леонідович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Шановні панове, вітаю!

Кілька років тому місто здійснило дійсно якісний та давно очікуваний капітальний ремонт вулиці Західна у Солом’янському районі.

На жаль, з часів того ремонту цю вулицю ніхто як слід не доглядає та навіть не підмітає її. Вулиця потопає у пилі та бруді, а опале листя, яке, вочевидь, падало з дерев ще восени, до сих пір рясним гниючим шаром вкриває новеньке багатошарове асфальтове покриття (див фото). Як видно з фото, місцями висота шару бруду вже майже вирівнялася з висотою бордюрів.

Крім того, близько півроку тому із люку, що знаходиться на розі будинку №12 почала текти вода (ймовірно вода, адже запаху у рідини немає). Я наївно думав весь цей час, що про цю проблему відповідні служби в курсі, але як виявилося – ні. Вода й надалі продовжує текти і текти, створюючи ще більше бруду, посилюючи процеси гниття неприбраного листя та, щонайголовніше, нищити в морозні дні новенький асфальт! Адже не секрет, що постійно зволожене асфальтове покриття на морозі інтенсивно руйнується.

Більше того, від постійних потоків води та бруду з цього люку страждає і дорожнє покриття двору будинку №11, яке й так знаходиться в жалюгідному стані і вже вкотре ремонтується силами місцевих мешканців підручними матеріалами. Цієї зими, на щастя, морозів було не так вже й багато, але й цього вистачило, аби по маршруту постійного протікання води прибудинковий асфальт розкришився відсотків на 30.

Я ПРОШУ:

1) Терміново вжити заходів для усунення проблеми з протіканням води з люку поблизу будинку №12 по вулиці Західна

2) Терміново здійснити прибирання бруду, опалого листя та іншого непотребу, яким рясно встелена вулиця Західна

3) Налагодити нормальний та регулярний режим прибирання та догляду за вулицею Західна, яку просто нищать недбальством відповідальні служби!

Дякую