Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2321 (5760072)
Зареєстровано:10 Лютого 2020
Тема звернення:Утримання та облаштування клумб та газонів
Відповідальний:КП ”Керуюча компанія” (Подільська РДА) [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Крикун Арсен Євгенович
Дата контролю:25 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день! На моє звернення К-1389 Ви чомусь повідомив , що там проходить теплотраса . Але чому представники Київтеплоенерго проводили ремонтні роботи в іншому місці ? А на місці гарно квітника тепер ставлять автомобілі . Фото докладую. Місце де проводились ремонтні роботи закидане гравієм. А місце де росли квіти розполасоване шинами машин . А чому ближче до 1 під’їзду не зняли огорожу, бо там проживає двірник? Прошу Вас повернути Все на свої місця . Давайте збережемо природу та зупинимо неправомірні дії . Сподіваюсь на допомогу.