Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-213 (5760086)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Пропозиції та запитання щодо удосконалення роботи громадського транспорту
Відповідальний:КП ”Київпастранс” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Левченко Дмитро Валентинович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

У зверненні йдеться про проблему щодо зупинки громадського транспорту ”Виставковий центр” по проспекту акад. Глушкова у бік Теремків.
Окрім міського громадського транспорту (тролейбуси 11, 12, 43, 45, автобуси 1, 56, 75) на даній зупинці зупиняється велика кількість міських та приміських маршруток. У частини маршруток ця зупинка є кінцевою, тому вони стоять на зупинці із відкритими дверим тривалий час. Цей факт спричиняє великі проблеми громадянам, які хочуть скористатися зазначеним вище міським громадським транспортом, адже через скупчення маршруток тролейбуси та автобуси майже завжди змушені зупинятися у другій смузі проїзжої частини. А пасажири в очікуванні тролейбусу чи автобусу змушені виходити на другу смугу проїзжої частини, щоб подивитиися де саме зупинився транспортний засіб, і чи відкрив він двері і як до нього дістатися.
Незручність посилюється тим, що ролейбуси та автобуси, зупиняючись у другій смузі, почасти змушені відкривати двері прямо біля стінки маршрутки, і люди повинні проходити на тротуар поміж маршруток. Так само роблять і ті пасажири, які хочуть сісти на тролейбус чи автобус. І літні люди, і люди з дитячими візками у 90% випадків мають виходити на проїзжу частину.
На асфальті намальована жовта стрічка, яка вказує на те, що тут зупинка громадського транспорту, але маршрутні таксі майже повністю займають зупинку, тож під’їхати тролейбусам та автобусам до бордюру неможливо.
Пропозиція полягає в тім, щоб спробувати розмежувати зупинки міського громадського транспорту та маршрутних таксі. Наприклад, зупинку маршрутних таксі можна перенести вперед на 30 метрів.
І водночас варто час від часу слідкувати за тим, щоб зупинка була вільною від маршруток. Особливо у вечірній час ”пік”.
Сподіваюсь на вирішення даного питання.