Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-242 (5760122)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Питання, що відносяться до стратегії розвитку м.Києва до 2025 року:
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Свистунов Олександр Вікторович]
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Жителі м-к району ”Монтажник”,Солом’янського району міста Києва протестують проти наміру Київської міської ради прийняти проект генерального плану м.Києва 2025 Причини:
1) Проектом генерального плану м. Києва 2025, передбачена забудова Совських ставків житловим комплексом, який складається з висотних і багатоповерхових будинків і в який планується заселити 7723 людини. Совські ставки є унікальним осередком живої природи в центрі міста це частка зелених легень м.Києва. І при відповідному благоустрої Совськи ставки можуть стати місцем відпочинку Киян. на зразок Центр парку в Нью Йорку. об’єднавши верхній та нижні каскади. 2) Плануєма забудова Совських ставків висотними і багатоповерховими будинками, приведе до зміни руху грунтових вод , які мають витоки в ці ставки, що в свою чергу вплине на загальну гідрологічну ситуацію на площі яку займає мікрорайн Монтажник. Цей Мікрорайон розташовано на пагорбі, який складається з грунтів льосового походження, які при замочувані втрачають свою несучу здатність, що може привести до руйнування житлових будинків розташованих по вул.В.Брожка, Монтажників, Травнева, Лісічанська, Куп’янська, Дежньова, та в примикаючих до них провулкам.
Підняття рівня грунтових вод може привести не тільки до підтоплення будинків по вул.В.Брожка , Куп’янська, Дежньова, Луганська, та пр. Травневий, але і до втрати
стійкість схилу (з боку Совських ставків) пагорба на якому знаходиться мікрорайон Монтажник .
3) По обидва боки від Совських ставків проходять автотранспортні артерії м.Києва , проходить повітряна магістраль літаків, які відлітають з аеропорта ”Жуляни”, а бо йдуть до нього на посадку.Також розташовано СКП”Київський крематорій”, який вже на протязі 28 років чадить в бік вул.Монтажників.Ця місцевіть вважається з найбільш забрудненим повітрям. На даний час Совськи ставки більш-менш нейтралізують сукупність шкідливих викидів в повітря в цій місцевості. Також вони є природнім водовідводом стічних вод. Забудувавши їх Потопи неминучі.
4)Згідно Генплана 2020 Совські ставки є рекреаційна зона, та зона зелених насаджень , тоб-то парк.
Виходячи з вище викладеного вимагаємо від Київської міської ради прийняти наступні рішення:
-про відхилення поданого проекту генерального плану м.Києва 2025;
-що до створення комісії по розробці генерального плану 2025;
-що до недопущення забудови рекреаційної зони Совських ставків, що є порушенням чинного безстрокового Генплану 2020.
- що до створення реєстру водних ресурсів м. Києва і реєстру зелених н