Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2326 (5760142)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Косар Н.Р./Дмитришена Т.М.
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Шановні очільники міста Києва! Я багатодітна мати, виховує двох доньок п”яти років та сина 93 роки)!
Хочу звернути вашу увагу, що місто має бути зручним, комфортним та, головне, безпечним для всіх хто проживає у Києві!
Проживаючи у будинку № 13 на вул. Дніпровська Набережна у м. Києві, складно стверджувати про створення комфорту та безпеки, оскільки заради приватних інтересів приватного паркувального майданчика - наш двір перетворився на транзитний проїзд для автотранспорту.
Користувачі приватного паркувального майданчика, покидаючи місце паркування, щоб зекономити свій час та бензин, їдуть через двір будинку № 13, часто — без зменшення швидкості.
Внаслідок того, що двір перетворився на проїзд, перебувати у дворі небезпечно, особливо для дітей. Для того, що потрапити на дитячий майданчик, необхідно перетнути сумнозвісний проїзд, на якому трапляються часті випадки потрапляння мешканців будинку під колеса автомобілів, що зафіксовано на відеокамери. Мої діти виходячи з парадного, одразу ступають на проїжджу частину.
Всі дії мешканців будинку №13 щодо обмеження проїзду двором автотранспорту, наштовхуються на протидію різних невідомих суб’єктів, яких активно підтримують в Дніпровській РДА та органах благоустрою Дніпровської РДА міста Києва.
З метою захисту свого життя та здоров’я мешканцями будинку, за власний рахунок, були встановлені:1) полусфери, які зникли в невідомому напрямку; 2) шлагбаум, який був демонтований працівниками органів благоустрою, як незаконний об’єкт.
Зі слів працівників органів благоустрою, асфальт між будинком №13 та дитячим майданчиком - це міжквартальний проїзд, а тому будь-хто має право ним користуватися, а труднощі населення будинку та їхнє життя не є предметом діяльності органів благоустрою. Адже головне, щоб користувачі приватного паркувального майданчика не стояли в корках та не витрачали зайві літри бензину, якщо будуть їздити з дотриманням правил.
Просимо вжити заходів та зупинити використання двору будинку № 13 на вул. Дніпровська Набережна у м. Києві для транзитного проїзду автотранспорту.