Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-440 (5760167)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Незадовільне викладання окремих предметів
Відповідальний:Управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти [Фіданян Олена Григорівна], виконавець: Бохно Олена Василівна
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скарга

Є конфлікт інтересів, коли близький родич (онук) вчитися в школі під керівництвом своєї бабусі, яка є у керівнику комунального закладу загальної середньої освіти
Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (Адреса: провулок Івана Козловського, 3, Київ, 01024 Телефон: 044 253 0789) цієї ж школи.

Впливатимуть на оцінки родича (онука) через безпосередньо своїх підлеглих, яким директор (бабуся) виписує грошові премії в кінці року.

Зверніть увагу, що існують такі факти:
1. Викладанні близькими родичами предмета хімії безпосередньо учня, а на це говорить про пряму зацікавленість.
2. ДПА з хімії готується з безпосередньою участю вчителя хімії та директора школи, тому складно повірити, що тут не буде натаскування учня на певні завдання.
3. ДПА в Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка ( Адреса: провулок Івана Козловського, 3, Київ, 01024 проходить з англійської мови, а не з хімії. !!! Як ви перевірите знання з хімії проводять ДПА з англійської мови?

Не може бабуся об’єктивно оцінювати знання з хімії свого родича (онука) у якого викладає.
З приводу даного питання зверталася до департаменту освіти й науки, молоді та спорту, але питання залишилось невирішеним. Прохання посприяти у розв’язання даного питання та надати роз’яснення щодо правомірності дій зазначеної особи.