Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2350 (5760271)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Перевірка дозвільної документації, демонтаж літніх майданчиків кафе, ресторанів
Відповідальний:Торгівля [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Блюміна В.М., Поляков П.Ю.
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

У підвальному приміщені житлового будинку за адресою 04071, м. Київ, вул. Оболонська, 37 (37А) знаходиться заклад громадського харчування – ресторан Купальська ніч. Через діяльність даного закладу у будинку порушені житлові та санітарні норми, а також порушується громадський спокій.

У теплу пору року власник ресторану виставляє на прибудинковій території столи та стільці для харчування відвідувачів закладу, а так як прибудинкова територія є спільною власністю всіх мешканців та за її утримання платять всі мешканці, таке розміщення столів та стільців є порушенням, так як столами заставляється вся прибудинкова територія біля будинку. ТАкож через використання прибудинкової території рестораном, ця територія постійно засмічена. Також відвідувачі закладу порушують спокій мешканців будинку.

Прошу заборонити розміщення столів та стільців рестораном та не надавати дозвіл ресторану на розміщення столів та стільців біля будинку, забезпечити дотримання житлових та санітарних норм, а також норм громадського спокою рестораном, відповідно до чинного законодавства.

Дякую!