Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1126 (5760294)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:КБУ ”Контактний центр міста Києва” [Жукова Лариса Петрівна]
Дата контролю:28 Лютого 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Під текстом мого звернення стоїть відповідь:”Звернення не може бути надіслано на розгляд до органів виконавчої влади, оскільки у ньому містяться образливі слова та висловлювання.” Які саме образливі слова? Чи ви вважаєте що так повинно бути?
Президенте України Володимире Зеленський !!!ЧОМУ ПРАПОР РОСІЙСЬКОГО ОКУПАНТА вісить на стіні в особистому кабінеті першого заступника голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації Снопкова Сергія. Петровича, який з 23 липня 2019 року протизаконно займає посаду в.о. голови Адміністрації ?!?
Чому та хто допускає, щоб цей сепаратюга, «колишній» інструктор ЦК ЛКСМ України, «колишній» відповідальний організатор Кіровоградського обкому компартії України, який в березні 2013 року був призначений ексочільником Адміністрації Президента України Сергієм Льовочкіним на Банкову та працював там головним консультантом-інспектором відділу Головного управління з питань регіональної та кадрової політики Адміністрації президента Януковича та який мав би в першу чергу підпадати під «люстрацію» ЗУ «Про очищення влади» до цього часу займає відповідальну посаду в органі державної влади ?
Можливо, цей комуніст та регіонал/зрадник Кличка до сих пір допомагає оточенню Януковича та Льовочкіна та обслуговує інтереси Росії, як це робили колишні комуністи в окупованому Криму та Донбасі?
Цей Снопков С.П. влаштував гоніння проти патріотів – Майданівців Деснянського району м. Києва, яким вдалося відкрити ряд кримінальних справ проти цього недобитка комуняки, але які «чомусь» Деснянським управління поліції м. Києва умисно не розслідує, приховує низку скоєних ним злочинів проти конституційних прав, свобод та інтересів громадян України та матеріали справи не передаються до суду.
Януковського недобитка, «колишнього» комуняку слід було б вже давно усунути від влади та розпочати проти нього низку антикорупційних розслідувань. І перевірити на детекторі брехні.
Володимире Олександровичу Зеленський, то це Ваша особиста політика ставити на відповідальні посади «колишніх» комуняк із проросійськими поглядами ?!?
”Відкрита Україна” Більше інформації на порталі Антикор: https://antikor.com.ua/articles/353848- trojeshchina_komunistichna_abo_jak_klichko_priznachav_ljudinu_z_administratsiji_janukovicha_keruvati_desnjansjkim_rajono
Редактировать или удалить это
Троєщина комуністична або як Кличко призначав людину з Адміністрації Януковича керувати.