Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1129 (5760300)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ обліку та розподілу житлової площі [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Романюк Тетяна Григорівна
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

10 жовтня 2019 мною подана Скарга, яка Вами зареєстрована за №С-26254 та у якій говориться: ”Не дивлячись на вимоги ст. 117 ЖКУ , на Рішення від 20 червня 2017 року Деснянського районного суду м. Києва, яке набрало законної сили та відповідні звернення власників нашого житлового будинку по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва але в.о. голови Деснянської РДА в м. Києва С. Снопков увійшовши в зговір з керівником квартирного обліку Романюк Т.Г., проти якої відкрито ряд кримінальних проваджень та з іншими невстановленими особами до цього часу не виселив родину Хоменків із приміщень загального користування, які безпідставно вважають квартирою № 1 та не відновив порушене приватне право мешканців нашого житлового будинку по пр-ту Лісовий. 12-б м. Києва.
На підставі викладеного :ПРОШУ :
- зобов’язати службових осіб Деснянської РДА в м. Києві в особі в.о. голови Адміністрації С. Снопкова виселити НЕГАЙНО із протизаконно займаних приміщень в нашому житловому будинку по пр-ту Лісовий, 12-б м. Києва родину Хоменків, чий ордер визнаний судом недійсним, без надання іншого житла.
- Провести службове розслідування щодо дій та діянь С. Снопкова та діяльності відділів квартирного обліку і приватизації, за результатами якої матеріали передати до правоохоронних органів для притягнення вище перерахованих службових осіб до належної юридичної відповідальності.” І знаєте хто виконавець?”Відповідальний: Відділ обліку та розподілу житлової площі [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Романюк Тетяна Григорівна” Це просто знущання!!! Корупціонерка ”точно притягне” свого подельника))))