Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1130 (5760301)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Взаємодія з правоохоронними органами [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рожков Валерій Федорович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Злочин скоєний групою службових осіб Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації громадянами Снопковим Сергієм Петровичем та Романюк Тетяною Григорівною є завершений. Вони бажають його настання.
Звертаємо увагу слідчого та процесуальних керівників, відповідно п.4 ч.2 ст. 183 КПК України Тримання під вартою : - 2. Запобіжний захід у вигляді тримання під вартою не може бути застосований, окрім як: 4) до раніше не судимої особи, яка підозрюється або обвинувачується у вчиненні злочину, за який законом передбачено покарання у виді позбавлення волі на строк понад п’ять років.
За вчинення злочину службовою особою яка займає відповідальне становище за ознаками ч.3 ст. 382 КК України передбачена кримінальна відповідальність до 8 (восьми) років, тобто понад 5 (п’ять) років.
На підставі викладеного, ст. 214 КПК України, ПРОСИМО :
1. Внести відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення службовими особами Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації громадянами Снопковим Сергієм Петровичем та Романюк Тетяною Григорівною.
2. На час проведення досудового розслідування з метою унеможливлення здійснення тиску на слідство відсторонити від займаних посад службових осіб Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації громадян Снопкова Сергієя Петровича та Романюк Тетяну Григорівну та застосувати до них запобіжний захід у виді тримання під вартою.
3. Про виконання чи/або невиконання імперативних вимог ст. 214 КПК України службовими особами Деснянського УП ГУ НП м. Києва повідомити у термін не пізніше визначеного ст. 304 КПК України – протягом до 10 днів.