Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1133 (5760311)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Взаємодія з правоохоронними органами [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Рожков Валерій Федорович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

З метою приховування скоєного злочинного діяння громадянкою Жуковською Я.В. група осіб визначених для проведення досудового слідства у зазначеному кримінальному провадженні умисно не вчиняє жодних слідчих дій передбачених нормами КПК України, злочинцю не пред’явлена підозра, матеріали слідства не передані до суду для притягнення злочинця до належної юридичної відповідальності.
Дії службових осіб правоохоронного органу мають ознаки корупції за що передбачена кримінальна відповідальність в порядку санкції ч.1 ст. 365 та ст. 396 КК України.
На підставі викладеного,
ПРОШУ :
1. Вжити належних заходів щодо проведення досудового слідства із строгим дотриманням КПК України в кримінальному провадженні № 12019100030006957 від 25.09.2019 року з врученням підозри злочинцю громадянці Жуковській Я.В., яка при сприянні службових осіб правоохоронних органів продовжує вчиняти аналогічні злочини, передати матеріали досудового розслідування до суду.
2. Притягнути до належної відповідальності слідчого Деснянського УП ГУ НП у м. Києві Данилюк В.О., та прокурорів Київська місцева прокуратура № 3 Сластенко Я.В. та Мехур В.П. за сприяння злочинцю гр. Жуковській Я.В. без наказано і надалі вчиняти злочини.
3. Про вжиті заходи повідомити письмово на мою адресу для листування.