Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1143 (5760475)
Зареєстровано:11 Лютого 2020
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Святошинське управління поліції [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Чернишев Сергій Володимирович
Дата контролю:26 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

На бул. Вернадського, неподалік від перехрестя з вул. Депутатською в бік Академмістечка вже кілька місяців стоїть без руху вантаживка-фургон, яка повністю перекриває одну смугу руху, чим створює небезпеку аварій при зміні полоси для машин, які вимушенні її об”їзджати.
Прошу прибрати цю машину з проїзджої частини.