Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-2427 (5760515)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Незадовільна температура опалення
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” []
Дата контролю:2 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Нещодавно, у першому під”їзді мого будинку (Лобановського 5-А) у підвальному приміщення проводили ремонт внутрішньої тепломережі. Після цього радіатор центрального опалення на першому поверсі сходового майданчика став дуже гарячим, чого не було понад 10 років, за що велике ДЯКУЮ. ОДНАК, після останнього запуску системи опалення температура теплоносія центрального опалення у моїй квартирі (на вході до радіаторів) впала з 50 градусів Цельсію до 42, а температура повітря у моєму помешканні з 19-20С знизилась до 15-16С. Відразу на таку суттєву зміну температури теплонося я не відреагував, оскільки такі різкі спади його температури мали місце і раніш, але вони компенсувалися протягом 2-3 днів. Нажаль цього разу відновлення температури теплоносія не відбулося і до цього часу - декілька тижнів.

На мою думку, відбулося шунтування основного кола постачання теплоносія новим малим, що йде на радіатор першого поверху, хоча насправді може бути і інша проблема - десь більше або менше відкрили якийсь вентиль чи ще щось.

Прошу вжити заходів щодо відновлення подачі теплоносія центрального опалення до мого помешкання на попередньому рівні (хоча б 50 градусів Цельсію). У попередні роки температура теплоносія на вході до мого помешкання завжди була у межах 50-53 градусів.

Дякую за допомогу !