Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-427 (5760595)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня,
даже не буду описувати, кому могло прийти в голову поставити світлофор на перехресті Гетьмана/Тихого. Але чому з вулиці Тихого немає зелених стрілок направо на Гетьмана. Тепер потрібно стояти весь цикл червоного світлофора, щоб повернути на Гетьмана. Це повна безграмотність фахівців, які примудрилися цей світлофор туди поставити. І зараз всі водії стоять на червоне світло з вулиці Тихого і не можуть повернути на Гетьмана і створюють ще більші затори.
Прохання додати зелені стрілки для повороту направо з вулиці Тихого на Гетьмана