Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-910 (5760605)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 310 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Давидок Тетяна Володимірівна
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Прошу Вас вжити заходи по збереженню зеленого насадження за адресою вул. Бальзака 26 . Фото та відео додаю. На газоні та тротуарі постійно паркуються авто. Зруйновані бордюрний камінь а частина пішохідної доріжки покрита брудом (землею черноземом).
Прошу зробити огорожу даної части (трос, стовпчики то що) , та встановити штучні перешкоди в районі вело та пішохідної доріжки - авто користуються в часи пік з 18-00 до 20-00 приблизно як ще однією полосою для руху