Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-752 (5760625)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 319 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Коновал Андрій Васильович
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

В будівлі ЖЕКу-319 Деснянського району (вул. Милославська 33а) розміщено спортивний клуб ”Торос”. Щодня до клубу приїжджають любителі спорту і паркуються на зелених газонах - прибудинковій території будинків Милославська 33 і 35, на тротуарах та пішохідних доріжках ускладнюючи цим пересування простих пішоходів, пошкоджуючи зелений газон та розносячи бруд та землю по місту

Прошу встановити обмежувачі заїзду на газони та тротуари та винести попередження керівництву ЖЕКу-319 за недотримання підпорядкованої території у належному вигляді і проінформувати власників клубу ”Торос” про неприпустимість паркування авто на газонах та тротуарах.

Також нагадаю, що з даною проблемою неодразово звертався у 2018 році і ситуацію досі не вирішено - паркування на газонах і тротуарах триває і донині.