Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-915 (5760662)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Асфальтування автобусних зупинок
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович]
Дата контролю:3 Березня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Київ, окружна дорога, чому від зупигки південна Борщагівка до Лятошинського відсутні тротуари?