Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-222 (5760663)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Відключення електропостачання за борги
Відповідальний:Підрозділ ”Київські електричні мережі” [Фоменко Олександр Валерійович], виконавець: Маріс Куніскіс
Дата контролю:24 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня.
Я є власником квартири в будинку по вул. Михайла Донця 2Б
З 1-го лютого наш будинок перейшов на утримання ОСББ
Однією з причин створення ОСББ були випадково виявлені колосальні борги попередньої обслуговуючої організації Авіатор-сервіс 24, перед постачальниками послуг.
Особливо перед ДТЕК.
Ця організація-монополіст протягом 3 місяців погрожує нам відключенням електропостачання МЗК (ліфти, насоси, освітлення МЗК).
Правлінням ОСББ подані всі необхідні документи на укладення прямого договору на електропостачання ОСББ-ДТЕК відповідно до чинного законодавства, але у відповідь лише відмови в укладанні договору і нав’язування боргових зобов’язань попередньої обслуговуючої організації.
ОСББ готове належним чином оплачувати постачання електроенергії з моменту заключення договору!
Прошу вжити заходів для уникнення відключення будинку від електроенергії та зробити необхідні кроки з боку владних структур міста для вирішення даного конфлікту та реалізації законних прав ОСББ.
Будинок має 25 поверхів. У ньому мешкають люди похилого віку, сім’ї з маленькими дітьми, люди з проблемами зі здоров’ям та обмеженими можливостями. Відключення ліфтів та подачі води призведе до надзвичайної ситуації. Мешканці будуть позбавлені можливості нормально проживати у будинку, до когось може не встигнути швидка допомога.
Повторю: прошу вжити всіх можливих заходів з боку влади міста для уникнення подібної ситуації - відключення МЗК будинку від постачання електроенаргії.