Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1161 (5760675)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Баришовець Р.О.
Дата контролю:17 Лютого 2020
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Ділянка все ще не прибрана і незрозуміло з такої відповіді, хто це має робити і визначати?

Текст відповіді на першу скаргу С-799 нижче:

”ПІСЛЯ ВИЗНАЧЕННЯ БАЛАНСОУТРИМУВАЧА ДІЛЯНКИ БУДУТЬ ВЖИТІ НЕОБХІДНІ ЗАХОДИ”

Фото ділянки https://1551.gov.ua/feedback/files/?509251
Текст першої скарги:
На перетині вулиць Обухівської і Булаховського на території зображеній на фото розкидано сміття (недалеко та прям біля будки з газопроводом),
прохання прибрати його, тому що це не свалище, а галявина.
Прохання закріпити чергування по прибираню цієї території, тому що її прибираюсь майже виключно через скарги!
так не має бути(