Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-1172 (5760716)
Зареєстровано:12 Лютого 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:27 Лютого 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

04211 Київ, вул. Йорданська, буд. 17-А
ЖБК «Октава-4»

13 лютого 2020 року

доброго дня !

Власники капітальної споруди розважального центру «Дивосвіт» (вул. Маршала Малиновського, 24/10) самовільно перекрили автомобільний проїзд та пішохідний прохід, чим повністю зруйнували внутрішньо квартальну систему проїздів до прилеглих будинків та супермаркету «Кишеня». Через це незаконне перекриття вже кілька років потерпають мешканці нашого будинку. Так, наслідком перекриття зазначеного проїзду та збільшення транспортного навантаження на проїзд перед нашим будинком стало падіння зовнішньої бетонної плити з 12-поверхівки на дах 9-поверхівки нашого будинку. Штучно збільшений цілодобовий автомобільний трафік повз наш будинок позбавив нас спокійного відпочинку вдома та вщент зруйнував асфальтний проїзд перед будинком, де утворилися ями в 10-15 см глибиною (фото додаються). До того ж, сильний автомобільний потік на вході/виході з нашого будинку є загрозою життю та здоров’ю перехожих та мешканців будинку, серед яких є багато дітей.

Ми розуміємо, що відновлення тієї системи проїздів, яка була дозволена і затверджена владою Оболонського району та міста Києва при проектуванні та будівництві капітальної будівлі розважального центру, може зайняти певний час,

тож дуже просимо Вас встановити на в’їзді з вулиці Йорданської до нашого будинку знак «Рух вантажних автомобілів заборонено».

Додатки: 1) Фото ям у асфальтному покритті проїзду перед нашим будинком.
2) Карта з відміткою місця для знаку Рух вантажних автомобілів заборонено».


З повагою,

На прохання мешканців житлового кооперативу,
Голова Правління ЖБК «Октава-4»

Хоменко Олександр Петрович